Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
4
2
302m²
b
Te koop | met optie / reservatie
NIEUW
REF: 23/03/2026/WC/06246
Deze ruime en energiezuinige woonst gelegen in een rustige wijk te Wervik biedt alle ruimte met z'n 4 slaapkamers (6 mogelijk), 2 badkamers en comfort van een hedendaagse ruime woonst samen in combinatie met een zuidgerichte tuin op een perceel van 536m²...
ONTDEK DE WONING VIA DE VIDEO: https://youtube.com/embed/OCI9iHQQAKI?feature=share
INDELING:
GLV:
oprit(17m²) - inkomhal met vestiaire (5m²) - leefruimte (31m²) - eetruimte (16,75m²) - uitgeruste keuken bestaande uit vaatwasser, inox spoelbak, frigo, oven, gasbekken en keukeneiland van Dovy Keukens (17,5m²) - apart toilet - garage (38m²) met automatische sectionale poort (21,21m²) en een wasberging (16,74m²) - terras (63m²) - overdekt zonneterras met zonneschermen (15,6m²) - tuinberging (5,68m²) waar elektriciteit aanwezig is - tuin (337m²) - bijgebouw/werkruimte met eigen regenwaterreservoir (21,21m²)
1STE VERDIEPING:
Nachthal (10,78m²) - 4 slaapkamers waarvan 1 op heden een dressing is (17,84m² - 15,05m² - 13,55m² - 13,4m²) - badkamer met dubbele wastafel, apart toilet en inloopdouche (8,34m²) - kamer met vrijstaand ligbad (10,22m²)
2DE VERDIEPING/ZOLDERRUIMTE
vaste trap naar zolderruimte (51,82m²) - zolderberging (14m²)
VERDIEPING -1:
Kelder(9,26m²)
EXTRA
24 zonnepanelen, nog €18.480,00 aan groene stroomcertificaten (op 8 jaar) - 5.000l regenwater - 10kw thuisbatterij, 2 lucht/lucht warmtepompen, camerabewaking systeem, zij-ingang aan de tuin, mogelijkheid extra huurgarage
| Kadastraal inkomen (niet geïndexeerd) | € 619 |
| Beschikbaarheid | Bij akte |
| Bouwjaar | 1964 |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Kadastrale sectie | D |
| Perceelbreedte | 12.5 m |
| Perceeldiepte | 47.5 m |
| Bewoonbare opp | 302 m² |
| Perceeloppervlakte | 536 m² |
| Tuin | 337 m² |
| Aantal gevels | 3 |
| Aantal verdiepingen | 3 |
| Kadastraal nummer | 0518/00f004 |
| Oriëntatie tuin/terras | Zuid |
| Keuken | 17.5 m² Half open keuken |
| Wasplaats | 16.74 m² |
| Terras | 63 m² |
| Dressing | Ja |
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 2 |
| Garage Type | Inpandig |
| Berging | |
| Zolder | 65 m² |
| Kelder | 9.26 m² |
| Garage Oppervlakte | 38 m² |
| Toiletten | 2 |
| Parkeerplaats buiten | 1 |
| Bouwtype | Beton |
| Type Verwarming | Elektrische verwarming , Lucht-lucht warmtepomp , Pelletkachel |
| Type schrijnwerk | PVC |
| Beglazing | Dubbel , Hoogrendementsglas |
| Type dak | Zadeldak , Plat dak Dakpannen , EPDM |
Stadswater
Elektriciteit
Zonnepanelen
Regenwaterput
| EPC index | 182 kWh |
| EPC nummer | 3822783 |
| Opmaakdatum | 13/03/2023 |
| Geldig tot | 13/03/2036 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Verkooprecht | Voorkooprecht aanwezig |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Stedenbouwkundige vergunning | Vergunning uitgereikt |
| Stedenbouwkundige aanwijzing | Woongebied |
| P-score | D |
| G-score | A |
| Overstromingsgevoelig gebied | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied | Geen afgebakende zone |
| Snelweg | 1000 m |
| Openbaar vervoer | 250 m |
| Ontspanning | 500 m |
| Restaurant | 250 m |
| School | 500 m |
| Supermarkt | 500 m |
| Treinstation | 1000 m |
| Kinderopvang | 500 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.