Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
4
1
192m²
b
Te koop
REF: 20/03/2026/WC/06245
Deze recent gerenoveerde instapklare woning biedt naast alle moderne gemakken van een gunstig EPC, conforme elektriciteit, 3-4 slaapkamers, prachtige badkamer, tuin nog tal van andere troeven...
ONTDEK DE WONING VIA DE VIDEO: https://youtube.com/embed/_bIV4lQF79o
INDELING:
Inkomhal (9,92m²) met apart toilet en handwasbakje - leefruimte met open uitgeruste keuken, dubbele ingebouwde wastafel, vaatwasser, heteluchtoven, microgolfoven, inductiekookplaat en frigo (40m²) - garage met automatische sectionale poort (17,51m²) - terras (18m²) - tuin (60m²)
1STE VERDIEPING:
Nachthal (9,14m²) met apart toilet en handwasbakje - 3 slaapkamers (21m² - 13m² - 9m²), waarvan 1 met dressing (6m²) - badkamer met inloopdouche, wasmeubel, opbergkasten en ligbad (10,73m²)
2DE VERDIEPING:
Vaste trap naar de 2de verdieping waar een ruime 4de slaapkamer gecreëerd kan worden (22m²)
EXTRA:
conforme elektriciteit - asbestveilig - plak dak herdaan geweest in 2025 - boiler van 2021
| Prijs | € 297.000 |
| Kadastraal inkomen (niet geïndexeerd) | € 401 |
| Beschikbaarheid | Bij akte |
| Bouwjaar | 1935 |
| Renovatiejaar | 2020 |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Kadastrale sectie | D |
| Perceelbreedte | 5.2 m |
| Perceeldiepte | 30 m |
| Bewoonbare opp | 192 m² |
| Perceeloppervlakte | 140 m² |
| Tuin | 62 m² |
| Aantal gevels | 2 |
| Aantal verdiepingen | 2 |
| Kadastraal nummer | 0775/00w004 |
| Oriëntatie tuin/terras | Noord-Oost |
| Keuken | 18 m² |
| Terras | 18 m² |
| Dressing | 6 m² |
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 1 |
| Garage Type | Inpandig |
| Zolder | 22 m² |
| Garage Oppervlakte | 17.51 m² |
| Toiletten | 2 |
| Parkeerplaats buiten | 1 |
| Type Verwarming | Condensatieketel , Gasboiler , Hoogrendementsketel |
| Type schrijnwerk | PVC , Aluminium |
| Beglazing | Hoogrendementsglas |
| Type dak | Zadeldak , Plat dak Dakpannen |
| EPC index | 160 kWh |
| EPC nummer | 3825002 |
| Opmaakdatum | 16/03/2026 |
| Geldig tot | 16/03/2036 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Verkooprecht | Geen voorkooprecht aanwezig |
| Verkavelingsvergunning | Geen verkavelingsvergunning |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Stedenbouwkundige vergunning | Vergunning uitgereikt |
| Stedenbouwkundige aanwijzing | Woongebied |
| P-score | A |
| G-score | A |
| Overstromingsgevoelig gebied | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied | Geen afgebakende zone |
| Ontspanning | 500 m |
| Restaurant | 500 m |
| School | 500 m |
| Supermarkt | 500 m |
| Kinderopvang | 500 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.