Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
Te koop
REF: 16/03/2026/FV/06241
Ontdek de uitzonderlijke kansen die deze grond in Zillebeke te bieden heeft, een perfecte locatie voor wie droomt van een eigen project in een rustige, groene omgeving met vlotte bereikbaarheid. Dit perceel is ideaal om een nieuwe woning naar eigen wens te realiseren, omringd door het charmante Vlaamse landschap en nabij alle nodige faciliteiten. Met zijn gunstige ligging combineert deze grond het beste van twee werelden: de rust van het platteland en de nabijheid van levendige steden. Dit is een unieke kans om uw woonideaal te verwezenlijken op een toplocatie, waar ruimte, natuur en comfort hand in hand gaan. Laat u inspireren door de mogelijkheden en geef uw bouwplannen een vliegende start in Zillebeke.
Er dient een halfopen bebouwing tegen de linkerbuur gebouwd te worden met hetzelfde gabariet.
Ten opzichte van de rechterbuur dient er 3m afstand gehouden te worden.
Een bijgebouw op minstens 10m van de woning en 2m van de perceelgrens is mogelijk met een oppervlakte van max. 30m², plat dak en maximum 2.50m hoog.
De kostprijs van het gebouw die op de 3D-simulatie staat bedraagt 182.000€ (excl. 21% BTW).
| Prijs | € 165.000 |
| Beschikbaarheid | Bij akte |
| Perceelbreedte | 15 m |
| Perceeldiepte | 52 m |
| Perceeloppervlakte | 780 m² |
| Snelweg | 1500 m |
| Ontspanning | 750 m |
| School | 500 m |
| Kinderopvang | 250 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.