Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
2
1
125m²
a
Te koop
REF: 02/04/2026/DV/06258
Mooi en stijlvol nieuwbouwappartement in het hart van Ieper
In Residentie Blomfield, een nieuw en kleinschalig woonproject in het centrum van Ieper, gelegen in de Sint-Jacobsstraat 24 met uitzicht op de Sint-Jacobskerk en op wandelafstand van de Grote Markt, vindt u deze prachtige penthouse met twee terrassen en drie slaapkamers.
Indeling
• Inkomportaal met apart gastentoilet
• Ruime en lichte leefruimte met open, volledig ingerichte keuken met kookeiland
• Grote raampartijen met toegang tot het zonnige terras.
• Afzonderlijke berging
• Twee badkamers (inloopdouche en dubbele lavabo)
• Drie volwaardige slaapkamers waarvan 2 met toegang tot terras.
Parkeren
Optioneel kunnen er zowel ondergrondse garages als bovengrondse (overdekte of niet-overdekte) autostaanplaatsen worden aangekocht. Wachtleiding voor een laadpunt is reeds voorzien.
Ligging
Dankzij de centrale en rustige ligging bevinden tal van voorzieningen zich op wandelafstand: bakkers, slagers, supermarkten, horeca en openbaar vervoer.
Voordelen
• Mogelijkheid tot aankoop aan 6% btw (onder voorwaarden) — ook voor investeerders bij langdurige verhuring
• Future-proof: conforme bouw volgens de nieuwste energienormen
• Energiezuinig A-label dankzij vloerverwarming op warmtepomp
• Tijdloze en kwalitatieve architectuur
• Groene en rustige omgeving in het stadscentrum
| Prijs | Prijs op aanvraag |
| Beschikbaarheid | Bij oplevering |
| Bouwjaar | 2026 |
| Algemene staat | Luxe-afwerking |
| Kadastrale sectie | H |
| Bewoonbare opp | 125.23 m² |
| Aantal gevels | 2 |
| Aantal verdiepingen | 4 |
| Kadastraal nummer | 0615/00a000 |
| Oriëntatie tuin/terras | Zuid |
| Keuken | 16 m² Open keuken |
| Terras | 21.23 m² |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Garage Type | 12 Inpandig |
| Garage | 13 |
| Balkon | 20.73 m² |
| Berging | 4.77 m² |
| Toiletten | 1 |
| Parkeerplaats buiten | 14 |
| Bouwtype | Beton |
| Type Verwarming | Lucht-water warmtepomp , Vloerverwarming |
| Type schrijnwerk | Aluminium |
| Beglazing | Superisolerend |
| Zonnewering | Ja |
| Type dak | Plat dak Andere |
Stadswater
Interne
Riolering
Elektriciteit
Zonnepanelen
Regenwaterput
Gas
| Verkooprecht | Geen voorkooprecht aanwezig |
| Verkavelingsvergunning | Geen verkavelingsvergunning |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Stedenbouwkundige vergunning | Vergunning uitgereikt |
| Stedenbouwkundige aanwijzing | Woongebied met een culturele, historische en/of esthetische waarde |
| P-score | D |
| G-score | D |
| Overstromingsgevoelig gebied | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied | Geen afgebakende zone |
| Snelweg | 2500 m |
| Openbaar vervoer | 500 m |
| Ontspanning | 1000 m |
| Restaurant | 500 m |
| School | 500 m |
| Supermarkt | 500 m |
| Treinstation | 2000 m |
| Kinderopvang | 500 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.