Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
2
1
b
Te huur
NIEUW
REF: 07/04/2026/CD/06263
Rijwoning met 2 slaapkamers en zonnig terras in rustige woonwijk
In de Velodroomstraat, in een rustige woonwijk en toch op wandelafstand van het centrum, bevindt zich deze charmante rijwoning. Winkels, scholen en openbaar vervoer liggen allemaal op minder dan 1 km afstand. Bovendien is er steeds voldoende parkeergelegenheid voor de deur.
Indeling
Gelijkvloers: inkomhal, berging met aansluiting voor wasmachine, apart toilet, lichtrijke leefruimte met open uitgeruste keuken met koelkast en diepvriesvak, vaatwasmachine, kookplaat, spoelbak, oven en voldoende opbergkasten. De leefruimte biedt eveneens directe toegang tot het zongerichte terras.
1e verdieping: twee slaapkamers (waarvan één toegang geeft tot een extra opbergruimte op het tweede verdiep), badkamer uitgerust met douche/bad, dubbele lavabo met lavabomeubel en toilet.
Troeven van deze woning:
- Zeer energiezuinig
- Rolgordijn voorzien aan het schuifraam in de leefruimte
- Distributie voorzien in beide slaapkamers
- Centrale verwarming op aardgas
- Rustige ligging vlakbij alle voorzieningen
- EPC: 188 kWh/m²
| Prijs | € 750 |
| Beschikbaarheid | Per datum |
| Algemene staat | Normaal |
| Perceeloppervlakte | 102 m² |
| Wasplaats | Ja |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Balkon | Ja |
| Toiletten | 2 |
| Bouwtype | Traditioneel |
| Type Verwarming | 1 |
| Beglazing | Dubbel , Hoogrendementsglas |
Stadswater
Elektriciteit
Gas
| EPC index | 188 kWh |
| EPC nummer | 20251207-0003748297-res-1 |
| Opmaakdatum | 07/12/2025 |
| Geldig tot | 07/12/2035 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Openbaar vervoer | 250 m |
| Ontspanning | 250 m |
| Restaurant | 250 m |
| School | 250 m |
| Supermarkt | 250 m |
| Treinstation | 750 m |
| Kinderopvang | 250 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Dana Decae
Office Manager
Sofie Vynckier
Rental Manager
Dankzij onze samenwerking met mijnhuurprofiel.be verloopt het nog eenvoudiger. Geïnteresseerd in deze eigendom? Maak je profiel aan voor een persoonlijke rondleiding.
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.