Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
2
1
221m²
b
In optie
REF: 02/04/2026/CD/06257
Op zoek naar een instapklare woning in Ieper? Deze gelijkvloerse woning biedt u alle comfort en een praktische indeling.
U beschikt over een lichtrijke leefruimte, een uitgeruste keuken, 2 volwaardige slaapkamers en een badkamer met lavabomeubel en douche/bad. Daarnaast is er een berging met aansluiting voor de wasmachine, een garage en een ruime zolder die extra opbergruimte biedt.
Buiten geniet u van een ruime tuin met tuinhuis, ideaal om tot rust te komen of gezellig te genieten in alle privacy.
Extra troeven: overal armaturen en rolluiken aanwezig, EPC B, volledig geschilderd en volledig op het gelijkvloers.
Een comfortabele en verzorgde woning op een mooie ligging in Ieper!
| Prijs | € 850 |
| Beschikbaarheid | Per datum |
| Bewoonbare opp | 221 m² |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Garage Type | 1 |
| Berging | Ja |
| Zolder | Ja |
| Bouwtype | Traditioneel |
Stadswater
Elektriciteit
Gas
| EPC nummer | 20240920-0002947443-res-3 |
| Opmaakdatum | 20/09/2024 |
| Geldig tot | 20/09/2034 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Snelweg | 4500 m |
| Openbaar vervoer | 750 m |
| Restaurant | 2500 m |
| School | 750 m |
| Supermarkt | 1250 m |
| Treinstation | 4500 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Dankzij onze samenwerking met mijnhuurprofiel.be verloopt het nog eenvoudiger. Geïnteresseerd in deze eigendom? Maak je profiel aan voor een persoonlijke rondleiding.
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.