Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
2
1
140m²
b
Te huur
REF: 10/03/2026/CD/06235
Dit ruim en lichtrijk appartement bevindt zich op een toplocatie op de Grote Markt van Ieper, met voldoende parkeermogelijkheden in de nabije omgeving.
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en is bereikbaar via zowel de trap als de lift. De indeling omvat een inkomhal, een ruime en lichtrijke leefruimte, een aparte volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers, twee aparte toiletten, een berging en een badkamer met ligbad, douche en lavabomeubel. Daarnaast is er in de badkamer een aansluiting voorzien voor een wasmachine.
Vanuit het appartement geniet u van een prachtig uitzicht op de Grote Markt van Ieper. Dankzij de ruime kamers en grote raampartijen is het een bijzonder aangename en lichte woonomgeving.
Extra: centrale verwarming aanwezig
| Prijs | € 795 |
| Beschikbaarheid | Per datum |
| Bewoonbare opp | 140 m² |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Berging | Ja |
| Toiletten | 2 |
| Bouwtype | Traditioneel |
| Beglazing | Dubbel |
Stadswater
Elektriciteit
Gas
| EPC index | 158 kWh |
| EPC nummer | 20220422-0002588851-res-1 |
| Opmaakdatum | 22/04/2022 |
| Geldig tot | 22/04/2032 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Openbaar vervoer | 250 m |
| Ontspanning | 750 m |
| Restaurant | 250 m |
| School | 1250 m |
| Supermarkt | 750 m |
| Treinstation | 1250 m |
| Kinderopvang | 1250 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Dana Decae
Office Manager
Sofie Vynckier
Rental Manager
Dankzij onze samenwerking met mijnhuurprofiel.be verloopt het nog eenvoudiger. Geïnteresseerd in deze eigendom? Maak je profiel aan voor een persoonlijke rondleiding.
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.