Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
1
52m²
b
Te huur
REF: 07/04/2026/CD/06264
Dit aangename appartement biedt een praktische en comfortabele indeling. U beschikt over een lichtrijke leefruimte, die recent volledig werd geschilderd en een uitgeruste keuken met elektrische kookplaat, koelkast, microgolfoven en wasmachine.
Verder omvat het appartement een apart toilet, een douchekamer en één ruime slaapkamer met lavabo.
Een extra troef zijn de twee terrassen: een klein terras aan de voorzijde van het gebouw en een ruimer terras aan de achterzijde, ideaal om in alle rust van het buitenleven te genieten.
Daarnaast is er een afgesloten private kelderberging aanwezig en beschikt het gebouw over een lift, wat het wooncomfort extra verhoogt.
Extra pluspunt: indien gewenst, kunnen meubels worden overgenomen.
| Prijs | € 495 |
| Beschikbaarheid | In overleg |
| Bouwjaar | 1977 |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Kadastrale sectie | E |
| Perceelbreedte | 0 m |
| Perceeldiepte | 0 m |
| Bewoonbare opp | 52 m² |
| Bebouwde opp. | |
| Aantal gevels | 2 |
| Aantal verdiepingen | 0 |
| Kadastraal nummer | 0118/00l005 |
| Bemeubeld | Nee |
| Woonkamer | |
| Keuken | |
| Terras | 8 m² |
| Slaapkamers | 1 |
| Balkon | 8 m² |
| Berging | |
| Zolder | |
| Kelder | |
| Toiletten | 1 |
| Doucheruimtes | 1 |
| Bouwtype | Traditioneel |
| Type Verwarming | 1 |
| Type schrijnwerk | Aluminium |
| Beglazing | Dubbel |
| Lift | Ja |
Stadswater
Elektriciteit
Gas
| EPC index | 146 kWh |
| EPC nummer | 20260320-0003828238-res-1 |
| Opmaakdatum | 20/03/2026 |
| Geldig tot | 20/03/2036 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Snelweg | 250 m |
| Openbaar vervoer | 250 m |
| Ontspanning | 250 m |
| Restaurant | 250 m |
| School | 250 m |
| Supermarkt | 250 m |
| Treinstation | 250 m |
| Kinderopvang | 250 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Dana Decae
Office Manager
Sofie Vynckier
Rental Manager
Dankzij onze samenwerking met mijnhuurprofiel.be verloopt het nog eenvoudiger. Geïnteresseerd in deze eigendom? Maak je profiel aan voor een persoonlijke rondleiding.
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.