Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
3
1
a
Te koop | met optie / reservatie
REF: 21/02/2026/FV/06221
Ruime woning met mogelijkheid tot praktijkruimte — ideaal voor wie wonen en werken wil combineren.
Omschrijving
In Residentie Poorterhof stellen wij u deze bijzonder ruime en architecturaal sterke woning voor, waar comfort en ruimte centraal staan.
De open leefruimte van ca. 64 m² zorgt voor een aangenaam ruimtegevoel en veel natuurlijke lichtinval.
Deze woning biedt een unieke opportuniteit om wonen en werken te combineren dankzij de aanwezigheid van een praktijkruimte.
Extra troef: aankoop aan 2% registratierechten of 12% bij investering of tweede aankoop
Bekijk zeker de vastgoedvideo via deze link:
https://youtu.be/mi7aoWIDZSc
Algemeen:
Energiezuinig, kwalitatief en future-proof. Deze 3 eigenschappen beschrijven in een notendop deze woning met EPC A-label.
Indeling:
Gelijkvloers
U komt binnen via de inkomhal met gastentoilet en handwasbakje. De ruime living (64.25m²) met open ingerichte keuken geniet veel lichtinval. De open keuken met eiland is uitgerust met vaatwas, microgolf, heteluchtoven, inductiekookplaat, frigo en inox spoelbak. Verder zijn er een berging/wasplaats (10,30 m²), bureau of praktrijkruimte (8 m²), garage met elektrische sectionale poort en een tuin van 74 m² waarvan 25 m² terras.
Eerste verdieping:
De nachthal geeft toegang tot drie volwaardige slaapkamers (16 m², 15,70 m² en 11,20 m²). De ruime badkamer (6,80 m²) beschikt over een ligbad, inloopdouche en dubbel lavabomeubel. Daarnaast is er een apart toilet.
Tweede verdieping:
De zolder van 41 m² is bereikbaar via een vaste trap en biedt de mogelijkheid om twee extra ruime slaapkamers te creëren.
Troeven van deze woning:
EPC A-label
Garage+ staanplaats
Vloerverwarming
Zonnepanelen
Lucht-water warmtepomp
Elektriciteit conform en asbestveilig
Regenwater aanwezig (5.000L)
Wenst u deze energiezuinige woning zelf te ontdekken? Contacteer Frédéric via verkoop@partnersinvastgoed.be of 057/21.93.36 en plan vandaag nog uw bezoek in.
Overweegt u zelf te verkopen? Vraag dan vrijblijvend uw gratis schatting aan. Wij zorgen voor een snelle verkoop aan de beste prijs, met een persoonlijke en transparante aanpak.
| Beschikbaarheid | Bij akte |
| Renovatiejaar | 2025 |
| Algemene staat | Instapklaar |
| Kadastrale sectie | D |
| Perceelbreedte | 8.59 m |
| Perceeldiepte | 24 m |
| Tuin | 71 m² |
| Aantal verdiepingen | 3 |
| Kadastraal nummer | 0140/00t000 |
| Keuken | Open keuken |
| Wasplaats | Ja |
| Terras | 24 m² |
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 1 |
| Garage Type | Inpandig |
| Garage | 1 |
| Berging | 10.3 m² |
| Zolder | 41 m² |
| Garage Oppervlakte | 21.35 m² |
| Toiletten | 1 |
| Bouwtype | Steen |
| Type Verwarming | Lucht-water warmtepomp , Vloerverwarming |
| Beglazing | Hoogrendementsglas |
Stadswater
Riolering
Elektriciteit
Zonnepanelen
Regenwaterput
| EPC nummer | Epb in opmaak |
| Verkooprecht | Geen voorkooprecht aanwezig |
| Verkavelingsvergunning | Verkavelingsvergunning |
| Dagvaarding | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Stedenbouwkundige vergunning | Vergunning uitgereikt |
| Stedenbouwkundige aanwijzing | Woongebied |
| P-score | C |
| G-score | C |
| Ontspanning | 999 m |
| Restaurant | 400 m |
| School | 500 m |
| Supermarkt | 300 m |
| Kinderopvang | 500 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.