Hoeveel is je woning waard?
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.
68m²
b
Te huur
REF: 10/03/2026/CD/06234
HANDELSPAND IN CENTRUM IEPER
Dit handelspand van 68 m² biedt een uitstekende locatie in het bruisende hart van Ieper, tussen de Grote Markt en het station, ideaal voor ondernemers die een zaak willen vestigen op een centrale en bereikbare plek. Het pand beschikt over de volgende kenmerken:
- Gelijkvloerse handelsruimte met voldoende lichtinval door het grote etalagevenster
- Aparte bergruimte
- Apart toilet
- Kelder
Een unieke kans voor ondernemers die op zoek zijn naar een pand met potentieel op een toplocatie! Ideaal voor een winkel, kantoor, salon, ...
| Prijs | € 790 |
| Beschikbaarheid | Per datum |
| Bewoonbare opp | 68 m² |
| Berging | Ja |
| Kelder | Ja |
| Toiletten | 1 |
| Beglazing | Dubbel |
Stadswater
Elektriciteit
Gas
| EPC index | 162 kWh |
| EPC nummer | 20220206-0002535662-knr-1 |
| Opmaakdatum | 06/02/2022 |
| Geldig tot | 06/02/2032 |
| Elektriciteitskeuring | Aanwezig |
| Snelweg | 4500 m |
| Openbaar vervoer | 250 m |
| Ontspanning | 250 m |
| Restaurant | 250 m |
| School | 250 m |
| Supermarkt | 250 m |
| Treinstation | 250 m |
| Kinderopvang | 750 m |
Meer informatie over dit pand of het pand bezoeken?
Dana Decae
Office Manager
Sofie Vynckier
Rental Manager
Dankzij onze samenwerking met mijnhuurprofiel.be verloopt het nog eenvoudiger. Geïnteresseerd in deze eigendom? Maak je profiel aan voor een persoonlijke rondleiding.
Laat uw woning professioneel taxeren en ontdek de échte marktwaarde.